Tajniki promocji!?

Redakcja 25 czerwca 2018 0
Tajniki promocji!?

Wysoka sprzedaż zabiegów, pozyskiwanie nowych klientów, ich satysfakcja i zadowolenie. Czy to nie te czynniki pobudzają w nas uczucie i wiarę, że dobrze wykonujemy swoją pracę? Każda z nas z pewnością kocha to, co robi. Jednak prowadząc salon beauty, podobnie jak w każdym innym biznesie, cały czas musimy pamiętać o tym, aby pozyskiwać nowych klientów. Jak tego dokonać? Jednym z rozwiązań są akcje promocyjne. To działania, które nakręcają nie tylko sprzedaż i klientów, ale budują również świadomość naszej marki. Jesteście gotowe na poznanie kilku ważny zasad dotyczących ofert promocyjnych? To do dzieła!

 

Żaneta Stanisławska

wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej z 12-letnim doświadczeniem, członek SPCP USA, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach, prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA

E: zaneta@stanislawska.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(3), 2018, 275

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij