GWSH

Redakcja 23 stycznia 2018 0
GWSH

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach jako najstarsza niepubliczna Uczelnia na Śląsku działa już od 26 lat.  W swojej ofercie edukacyjnej posiada 13 kierunków studiów I i II stopnia, w tym jednolite studia magisterskie oraz około 60 kierunków studiów podyplomowych. Zajęcia realizowane są na sześciu Wydziałach Uczelni, w tym dwóch zagranicznych.

Kierunek Kosmetologia prowadzony jest na Wydziale Medycznym GWSH od 2006 r. i obecnie dostępny jest na poziomie studiów licencjackich oraz magisterskich. Studia podyplomowe z dziedziny Medycyny Estetycznej i Kosmetologii to ponad 10 kierunków, które można dodatkowo uzupełnić licznymi kursami i szkoleniami oferowanymi również przez Uczelnię. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej: www.gwsh.pl

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij