Techniczne aspekty pigmentacji brwi metodą włosa. „Diabeł tkwi w szczegółach”

Redakcja 29 czerwca 2017 0
Techniczne aspekty pigmentacji brwi metodą włosa. „Diabeł tkwi w szczegółach”

Makijaż permanentny brwi wykonujemy w celu poprawy wyglądu, gdy nasze naturalne brwi są bardzo rzadkie albo w ogóle ich nie mamy, np. po chemioterapii. Pigmentację brwi możemy wykonać różnymi technikami, jednak w tym artykule skupię się na metodzie włosa, wykonywanej przy użyciu maszyny. Jest to metoda pigmentacji, za pomocą której uzyskamy efekt wypigmentowanych brwi najbardziej zbliżony do ich naturalnego wyglądu.

 

Ewa Piotrkowska

wykładowca akademicki, właścicielka marki Hanami, do której należą Hanami Permanent Make Up Academy, Hanami Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego oraz Hanami Pigments, zdobywczyni tytułu Mistrza Polski w Makijażu Permanentnym, twórczyni dwóch autorskich metod pigmentacji brwi: Ultra Natural Brows (metoda włosa) oraz Soft Shaded Brows (metoda miękkiego cieniowania)
E: poczta@hanamipigments.eu

Ireneusz Ścieszka

manager HANAMI
M: +48 798 224 170
W: hanamipigments.eu

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 3, 2017, 265

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij