Nowe możliwości w zakresie uzyskania finansowania zakupu laserów

Redakcja 28 lutego 2017 0
Nowe możliwości w zakresie uzyskania finansowania zakupu laserów

Salony kosmetyczne bardzo często napotykają na ograniczenia w zakresie dostępu do finansowania bankowego lub ze strony firm leasingowych. Problem ten nie dotyczy lekarzy prowadzących salon medycyny estetycznej, ponieważ jako preferowana grupa zawodowa często mają oni do dyspozycji procedury uproszczone w firmach finansujących. Osoby niemające wykształcenia medycznego zobowiązane są do wykazania zdolności kredytowej oraz większej wpłaty początkowej na poziomie ok. 20-30% wartości urządzenia. O ile w przypadku urządzeń kosmetycznych, których cena jest na poziomie od 30-100 tys. PLN , szanse na uzyskanie finansowania są większe, to sprawa jest dużo bardziej złożona, kiedy planujemy zakupić laser, którego ceny zaczynają się od 150 tys. i sięgają nawet do 500 tys. w przypadku urządzeń bardzo zaawansowanych technologicznie. Z pomocą może nam przyjść specjalny program finansowania dostępny u dostawcy urządzeń.

 

Agnieszka Kępińska

Partner w firmie KRC MedFinance Posiada wieloletnie doświadczenie w finansowaniu salonów beauty oraz współpracy z dostawcami urządzeń kosmetycznych i medycznych
M: +48 693 932 393
E: a.kepinska@krc.com.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 1, 2017, 77

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij