Recepcja – Serce gabinetu

Redakcja 21 kwietnia 2016 0
Recepcja – Serce gabinetu

Dzwoni telefon, ktoś wchodzi do drzwi, a Ty w tym czasie wykonujesz regulację brwi klientce. Telefon nie przestaje dzwonić, a klientka czekająca przy recepcji niecierpliwi się, bo chce zapytać, kiedy masz wolny termin na pedicure, a przy okazji, na czym polega nowy zabieg wyszczuplający w ofercie twojego gabinetu. Klientka leży za ścianą z jedną wyregulowaną brwią i nerwowo chrząka, bo musi odebrać dziecko z przedszkola. Rzecz jasna, jest dla ciebie miła, choć ty w głębi duszy czujesz i wiesz, że jest to nieprofesjonalne, zaczynasz być nerwowa, bo zobaczyłaś jeszcze SMS-y oraz zapytania na swoim fanpage’u na Facebooku.

 

Żaneta Stanisławska
właściciel ogólnopolskiej sieci Szkół Broadway Beauty International Group, trener z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowca akademicki, organizator i juror Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelny i twórca magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej FOREVER. Właściciel marki kosmetyków profesjonalnych Nano Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych”, oferując konsultacje biznesowo-marketingowe

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 2, 2016, 177

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij