Trendy i nowe technologie Cosmoprof Bolonia 2018. Jak wybrać odpowiedni sprzęt do gabinetu?

Redakcja 26 kwietnia 2018 0
Trendy i nowe technologie Cosmoprof Bolonia 2018. Jak wybrać odpowiedni sprzęt do gabinetu?

Największe targi w branży beauty w Polsce to Targi Beauty Forum w Warszawie. W ostatniej ich edycji, w marcu 2018 r., wzięło udział 230 wystawców, a odwiedziło ponad 14 000 profesjonalistów z branży. Po udziale w Targach Beauty Forum udałam się do Bolonii na Cosmoprof. Tam liczba wystawców wyniosła ponad 2800 fi rm, a odwiedzających – ponad 250 tysięcy. To wydarzenie naprawdę ogromne, podzielone na różne działy, a każdy prezentowany w oddzielnej hali lub oddzielnym budynku. Spędziłam ponad 10 godzin na rozmowach z producentami i dystrybutorami sprzętu i było to cudowne doświadczenie! Wynikiem tych rozmów oraz moich aktualnych informacji jest poniższe zestawienie wybranych, najnowszych technologii w branży kosmetologii i medycyny estetycznej.

 

Anna Knapińska

ekspert ds. najnowszych technologii w branży beauty i medycyny estetycznej, dystrybutor sprzętu kosmetycznego i medycznego Profi -Med od 2008 r.
E: a.knapinska@interia.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(2), 2018, 199

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij