Stylizacja brwi. To nie tylko moda, ale duże możliwości dla Twojego gabinetu

Redakcja 25 czerwca 2018 0
Stylizacja brwi. To nie tylko moda, ale duże możliwości dla Twojego gabinetu

Niektórzy twierdzą, że pierwsze wrażenie na temat nowo spotkanej osoby powstaje w ciągu pierwszych 10 sekund, inni uważają, że wystarczy 5, aby wyrobić sobie wstępną opinię o właśnie poznanym człowieku. O ile tutaj zdania są podzielone, o tyle wszyscy jednogłośnie twierdzą, że nie ma drugiej szansy na pierwsze wrażenie. To oczywiste, że spotykając nową osobę, nie oceniamy jej na podstawie charakteru czy osobowości. Przecież ich nie widać. Podstawą do zbudowana wstępnej oceny, jest właśnie wygląd zewnętrzny.

 

Nadia Poliszczuk

stylistka rzęs z ponad 9-letnim doświadczeniem, jedna z czołowych polskich instruktorek, wielokrotna mistrzyni międzynarodowych konkursów z przedłużania rzęs i stylizacji brwi w najwyższej kategorii dla instruktorów, wykładowczyni na międzynarodowych konferencjach branżowych, międzynarodowa jurorka mistrzostw przedłużania rzęs, autorka programów szkoleniowych, organizatorka pierwszej w Polsce konferencji dla stylistek rzęs i brwi Eye Beauty Event.

E: nadia.poliszczuk@gmail.com
T: +48 797 987 453

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(3), 2018, 334

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij