Salon jako marka

Redakcja 26 kwietnia 2018 0
Salon jako marka

Co łączy takie marki, jak Apple, Ikea, McDonald czy Nivea? Pozornie nic: każda z nich związana jest z inną branżą i świadczy usługi zupełnie innego typu. Apple oferuje klientom wysokiej jakości sprzęt, Ikea to firma sprzedająca meble, w przypadku których stosunek pomiędzy niewysoką ceną a dobrym wzornictwem jest korzystny dla kieszeni klienta; McDonald gwarantuje ciepłe i niedrogie posiłki, które w każdym miejscu na świecie wyglądają tak samo i serwowane są w bardzo podobnych okolicznościach, natomiast Nivea jest wierna tradycyjnym wartościom związanym z kremem, znanym wszystkim od najmłodszych lat.

 

Żaneta Stanisławska

wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej z 12-letnim doświadczeniem, członek SPCP USA, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach, prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA

E: zaneta@stanislawska.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(2), 2018, 145

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij