Remover kontra laser jako skuteczna metoda usuwania makijażu permanentnego

Redakcja 26 kwietnia 2018 0
Remover kontra laser jako skuteczna metoda usuwania makijażu permanentnego

W ciągu ostatnich kilku lat zarówno w Polsce, jak i na świecie popularność makijażu permanentnego znacząco wzrosła. Niestety w związku z tym wzrosła również liczba niepoprawnych pigmentacji. Wychodząc naprzeciw temu problemowi, na rynku pojawiło się sporo różnych sposobów na usunięcie niechcianego makijażu permanentnego. Nie jest to jednak wcale takie proste i do każdego przypadku trzeba podejść indywidualnie – nie ma jednej, dobrej, skutecznej metody dla każdego. Aktualnie najpopularniejszymi sposobami na usunięcie makijażu są lasery oraz różnego rodzaju removery, każda z tych metod ma swoich przeciwników i zwolenników. Którą więc metodę wybrać?

 

Iwona Donarska

międzynarodowa mistrzyni makijażu permanentnego, międzynarodowy juror i speaker PMU, linergistka z wieloletnim doświadczeniem, dyplomowana i certyfi kowana trenerka makijażu permanentnego, założycielka własnej szkoły makijażu permanentnego Permanent Make Up Academy Iwona Donarska, pasjonatka i specjalistka swojego zawodu trener Biotek i Pigment Killer

M: +48 796 365 636
E: kontakt@donarska.com

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(2), 2018, 231

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij