Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Redakcja 7 maja 2018 0
Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego jest polskim producentem, importerem oraz dystrybutorem aparatury kosmetycznej. Specjalizujemy się w wyposażeniu salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz ośrodków SPA w wysokiej jakości aparaturę oraz produkty kosmetyczne.
Tylko w naszej firmie wyposażysz swój salon we wszystkie produkty – począwszy od artykułach jednorazowych, kończąc na wyspecjalizowanych laserach medycznych.
Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego
to nie tylko firma sprzedażowa. Pomagamy naszym Klientom w pozyskaniu dotacji unijnych, jesteśmy instytucją szkoleniową, wyłącznym dystrybutorem wielu urządzeń, bierzemy aktywny udział w produkcji aparatury, a także tworzymy własny serwis – szybki i niezawodny. Nasza firma jest uznanym importerem wielu produktów. Dzięki temu kupisz w naszej firmie produkty w najkorzystniejszych cenach – bez pośredników.

Wejdź do sklepu: www.pczk.com.pl Zadzwoń: 71 724 25 05

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij