Nieablacyjna laserowa regeneracja skóry

Redakcja 6 marca 2018 0
Nieablacyjna laserowa regeneracja skóry

Z roku na rok zauważyć możemy coraz większą świadomość klientów zgłaszających się do gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Współczesny klient wymaga od nas, aby zabieg był szybki, skuteczny i nie wymagał zbyt długiego okresu rekonwalescencji, a najlepiej by był zabiegiem tzw. lunchowym. Programy telewizyjne, czasopisma urodowe i blogi uświadamiają, jak ważna jest prewencja przeciwstarzeniowa, wynikiem czego do gabinetów zgłaszają się coraz młodsze osoby, z pierwszymi objawami starzenia się skóry. Wśród wielu metod i urządzeń, wykorzystywanych w zabiegach anti-aging, na uwagę zasługują lasery frakcyjne.

 

Marta Łozowska

mgr kosmetologii, dyplomowana linergistka oraz specjalista kosmetologii estetycznej. Właścicielka sieci Gabinetów wySPA w Kcyni i Białośliwiu, główny kosmetolog w Gabinecie Dermatologii dr Kallas w Nakle nad Notecią
W: kosmetolognaklo.pl
E: kosmetolognaklo@gmail.com

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(1), 2018, 655

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij