Makijaż permanentny – zabieg, nad którym warto się zastanowić

Redakcja 25 czerwca 2018 0
Makijaż permanentny – zabieg, nad którym warto się zastanowić

Podejmując decyzję o wykonaniu makijażu permanentnego, często mamy przed oczyma obraz czarnych naklejek na brwiach, zbyt mocno zapigmentowanych ust poza ich konturem lub, co najgorsze, kresek na powiekach z rozlanym pigmentem. Tak naprawdę makijaż permanentny powinien być niewidoczny. Jego zadaniem jest podkreślenie urody i delikatna korekta asymetrii. Podstawą mikropigmentacji jest założenie, że makijaż permanentny nie zastępuje makijażu, choć wiele z klientek tego oczekuje.

 

Monika Grzelak

założycielka Międzynarodowej szkoły makijażu permanentnego SHE International Academy of Permanent Make Up, linergistka z kilkunastoletnim stażem, specjalizująca się w korektach i kamuflażach nieudanych makijaży permanentnych, posiadająca dwie licencje trenerskie oraz certyfikat Master International Trainer, jurorka na mistrzostwach PMU, prelegentka na sympozjach w kraju i za granicą, autorka wielu innowacyjnych metod pigmentacji PMU

M: + 48 663 260 634
M: + 49 795 010 204

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(3), 2018, 331

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij