Makijaż permanentny. Oczekiwania a możliwości

Redakcja 27 sierpnia 2018 0
Makijaż permanentny. Oczekiwania a możliwości

Makijaż permanentny to odpowiedzialny zabieg, do którego powinno się podchodzić z ostrożnością. Dlatego tak ważne jest podjęcie przemyślanej decyzji o jego wykonaniu przez klienta. Zapewne większość linergistek/ linergistów stwierdzi, że jest to oczywiste i po co o tym pisać artykuł. W moim odczuciu należy, a wręcz jest to konieczne. W dobie internetu, social mediów każdy ma łatwy dostęp do promowania, reklamowania gabinetu, zachęcania klienta do skorzystania z naszych usług. Niestety informacje nie zawsze zgodne są ze stanem faktycznym.

 

Arnold Siegel

4 SUN House Of Beauty
M: +48 503 136 498

linergista z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany, międzynarodowy trener LCN, specjalista pigmentacji metodą microblading, tapping oraz skóry głowy, uczestnik wielu zagranicznych szkoleń i seminariów

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(4), 2018, 459

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij