Łysienie androgenowe – rekomendacje Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Redakcja 26 kwietnia 2018 0
Łysienie androgenowe – rekomendacje Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Niedawno ukazała się publikacja grupy znamienitych autorów pod kierownictwem profesor Lidii Rudnickiej oraz profesor Ligii Brzezińskiej-Wcisło, formułująca rekomendacje Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w obszarze diagnostyki i leczenia łysienia androgenowego (tak u mężczyzn, jak i u kobiet). Pełny tytuł artykułu to „Łysienie androgenowe kobiet i mężczyzn. Rekomendacje diagnostyczno-terapeutyczne Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego” (Androgenetic Alopecia. Diagnostic and Therapeutic Recommendations of the Polish Dermatological Society).

Treść artykułu dostępna jest na stronie: https://www.termedia.pl/Androgenetic-alopecia-Diagnostic-and-therapeutic-recommendations-of-the-Polish-Dermatological-Society,56,32149,1,1.html

 

 

Marcin Piwecki

współwłaściciel Perfect Hair Clinic SA z Katowic, prezes Fundacji Edukacji i Pomocy Medycznej ALOPECIA, wykładowca SGH i Collegium Civitas, ekspert branży beauty.
M: +48 883 92 82 82

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(2), 2018, 207

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij