Jakość w gabinecie kosmetycznym

Redakcja 6 marca 2018 0
Jakość w gabinecie kosmetycznym

Konsument stawia coraz wyższe wymagania, chcąc nabyć produkt lub usługę. Związane jest to z intensywnym rozwojem społecznym i gospodarczym oraz łatwym dostępem do informacji. Elementem wyróżniającym usługodawcę na tle konkurencji jest jakość świadczonych usług. Warunkują one popyt i pozycję firmy na rynku. Usługodawcy powinni więc bacznie obserwować zmiany zachodzące w oczekiwaniach klienta oraz nie dopuszczać do obniżania znaczenia ich działalności. Pojęcie jakości usług nie doczekało się kompletnej, jednoznacznej definicji. Tym bardziej na dynamicznie rozwijającym się rynku usług kosmetycznych jest ono trudne do zdefiniowania, ze względu na wielowymiarowość czynników wpływających na jej postrzeganie oraz różne oczekiwania nabywców usług, czyli klientów.

 

Katarzyna Bołądź

kosmetolog z 25-letnim doświadczeniem promotor zdrowia, specjalista żywienia człowieka i dietetyki, wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka” właścicielka 4 salonów kosmetycznych w Olsztynie

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(1), 2018, 114

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij