Hanami®Pigments

Redakcja 30 marca 2018 0
Hanami®Pigments

Hanami® Pigments&PMU Academy to unikatowa marka w  świecie makijażu permanentnego, będąca producentem barwników Hanami®Pigments, opartych na innowacyjnej technologii NOVOXX oraz oferująca szeroki zakres autorskich szkoleń i elitarny program rozwoju, jako akademia szkoleniowa  Hanami®PMU Academy.
Ciągły rozwój marki i liczne badania pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości oferty oraz wyznaczanie nowych trendów w branży PMU.

 

Pigmenty Hanami® oparte na technologii NOVOXX są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane, co wyróżnia je spośród wielu pigmentów dostępnych na rynku.
Ponad to w swoim składzie nie zawierają alkoholu ani tlenków żelaza, dzięki temu pigmentacje nie wybarwiają się na niepożądany kolor. Novoxx® stabilizuje czystość mikrobiologiczną a poprzez kombinację substancji mineralnych działa przeciwzapalnie i wspomaga proces gojenia się pigmentacji.

www.hanamipigments.eu

Hanami®PMU Academy to miejsce gdzie makijaż permanentny przestaje być zagadką.
Naszym kursantom proponujemy najnowsze metody pigmentacji stosowane na rynku Polskim jak i zagranicznym.

www.hanami.academy

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij