Dlaczego warto mieć laser frakcyjny w swoim gabinecie?

Redakcja 27 sierpnia 2018 0
Dlaczego warto mieć laser frakcyjny w swoim gabinecie?

Zainteresowanie szeroko pojętą kosmetologią i medycyną estetyczną wciąż rośnie. Osoby, zgłaszające się do gabinetów, szukają szybkich, a zarazem bezpiecznych rozwiązań niwelujących mankamenty skóry; zmarszczki, przebarwienia, blizny itp. Coraz większa świadomość klientów na temat zabiegów wymusza na właścicielach klinik podążanie za nowymi technologiami. Do najbardziej optymalnych i uniwersalnych rozwiązań należy niewątpliwie laser frakcyjny o wielu zastosowaniach i szerokim spektrum możliwości w leczeniu niedoskonałości skóry.

 

Marta Łozowska

mgr kosmetologii, dyplomowana linergistka oraz specjalista kosmetologii estetycznej, właścicielka sieci gabinetów wySPA w Kcyni i Białośliwiu, główny kosmetolog w Gabinecie Dermatologii dr Kallas w Nakle nad Notecią

W: kosmetolognaklo.pl
E: kosmetolognaklo@gmail.com

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(4), 2018, 421

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij