Dlaczego dokonując wyboru firmy finansującej, warto skierować uwagę na jej specjalizację i doświadczenie w obsłudze salonów kosmetycznych?

Redakcja 26 kwietnia 2018 0
Dlaczego dokonując wyboru firmy finansującej, warto skierować uwagę na jej specjalizację i doświadczenie w obsłudze salonów kosmetycznych?

Niemal każda firma leasingowa działająca na rynku polskim ma procedury finansowania urządzeń medycznych dla lekarzy, niemniej już tylko niewielka ich grupa ma dostępne procedury uproszczone, pozwalające szybko i sprawnie sfinansować zakup urządzeń dla salonu kosmetycznego, którego właścicielem jest osoba nieposiadająca dyplomu lekarza. Firmy takie często muszą przedstawiać bardzo dużo dokumentów i niestety w sporej części przypadków wniosek o finansowanie zostaje odrzucony ze względu na brak zdolności kredytowej. Spróbujemy pomóc naszemu czytelnikowi znaleźć odpowiedź na pytanie: Co powinniśmy wiedzieć, aby szybko i sprawnie zorganizować finansowanie, kupując urządzenia kosmetyczne?

 

Karolina Polańska

doradca ds. finansowania salonów kosmetycznych, specjalistka w realizacji umów na tym rynku, posiada doświadczenie we współpracy z dostawcami.
M: +48 535 557 988
E: k.polanska@krc.com.pl

Aleksandra Wróblewska

doradca ds. finansowania branży medycznej i kosmetycznej, posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji umów oraz współpracy z dostawcami urządzeń medycznych.
M: +48 609 032 332
E: a.wroblewska@krc.com.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(2), 2018, 168

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij