Diagnostyka skóry w gabinecie kosmetologicznym

Redakcja 27 sierpnia 2018 0
Diagnostyka skóry w gabinecie kosmetologicznym

Myślę, że bezpowrotnie minęły czasy, gdy działania diagnostyczne w gabinetach kosmetologicznych ograniczały się do obejrzenia skóry twarzy, wydania oceny typu: „cera mieszana”, aby przystąpić do wykonania zabiegu. Nadzieja na zanikanie takich praktyk podyktowana jest realiami, czyli większą świadomością klienta, oraz tym, że branża kosmetologiczna oferuje coraz bardziej zaawansowane preparaty i urządzenia, których skuteczność warunkowana jest właściwym ich doborem. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że nowoczesny gabinet kosmetologiczny to taki, w którym wykonanie przyjemnego, relaksującego zabiegu to za mało – dziś klient pojawia się w gabinecie, licząc na rozpoznanie problemów skóry, fachową poradę i skuteczność działań terapeutycznych kosmetologa, często we współpracy z innym specjalistą.

 

mgr Małgorzata Krzykowska

kosmetolog, ekonomista, właścicielka gabinetu specjalizującego się w diagnostyce skóry i spersonalizowanych programach zabiegowych i pielęgnacyjnych, szkoleniowiec branży kosmetologicznej, wykładowca i prelegent

E: szkolenia@amiamo.pl
W: amiamo.pl
W: usgskory.pl
FB: /amiamopl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, vol. 7(4), 2018, 433

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij