W&P Cosmetics

Redakcja 24 maja 2017 0
W&P Cosmetics

Firma W&P Cosmetics już od roku 2012 dystrybuuje w Polsce kosmetyki, których wyróżniającą cechą jest zawartość w składzie ekstraktu z alg (czyli glonów) o nazwie Spirulina Platensis.

Badania i testy przeprowadzone przez twórców kosmetyków wraz z kadrą naukową kliniki dermatologicznej w Hamburgu dowiodły, iż wyciąg z Mikroalgi Spirulina Platensis posiada unikalne dla komórek naszej skóry właściwości ochronne, regeneracyjne i pielęgnacyjne. W rezultacie kosmetyki te wspomagają oraz pobudzają proces rewitalizacji i regeneracji komórek skóry, zapewniając jednocześnie działanie bakterio – oraz grzybobójcze.

Powikłania skórne, których źródłem są drobnoustroje (bakterie, grzybica i dwie odmiany wirusów) wymagają szczególnej uwagi i troski. Bo przecież nie tylko o skórę tu chodzi. Jakże często tego typu komplikacje stają się powodem poczucia dyskomfortu. Wszelkie rodzaje grzybicy, zakażenia bakteryjne skóry, przewlekłe zapalenia skóry stają się niestety problemami cywilizacyjnymi. Szczególnie grzybica! Kosmetyki serii skinicer® REPAIR CARE oraz Spirularin® dzięki swoim szczególnym właściwościom pomogą Ci zadbać nie tylko o Twą skórę…

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij