Targi, kongresy, sympozja…. Czy uczestnictwo w eventach branżowych coś wnosi? Czy należy na nich bywać?

Redakcja 1 maja 2017 0
Targi, kongresy, sympozja…. Czy uczestnictwo w eventach branżowych coś wnosi? Czy należy na nich bywać?

Branża beauty zasypuje nas nieustannie różnymi wydarzeniami, podczas których spotykają się profesjonaliści z profesjonalistami. Jak w tej dużej liczbie eventów branżowych wybrać te, które przełożą się na zwiększenie naszej wiedzy, doświadczenia, a w rezultacie ilości klientów w naszym gabinecie? Na co zwracać uwagę przy wyborze wydarzenia, w którym chcielibyśmy wziąć udział? Czym się charakteryzują i różnią?

 

Ewa Żabińska-Lubowiecka

menadżer Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair, organizator Światowych Mistrzostw Stylizacji Paznokci Nailpro Poland, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Stylistów Paznokcie Fantasmagorie, organizator Międzynarodowego Sympozjum Stylistów Paznokci, redaktor naczelny i twórca Magazynu Stylistów Paznokci Fantasmagorie, kosmetolog i mistrz kosmetyki, właścicielka Vellp Professional
Beauty Expert
M: + 48 605 907 705
W: vellp.com.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 2, 2017, 202

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij