SkinMed.pl – wygodne zakupy dla profesjonalistów

Redakcja 14 marca 2017 0
SkinMed.pl  – wygodne zakupy dla profesjonalistów

SkinMed.pl to nowoczesna platforma sprzedażowo – edukacyjna współpracująca z klinikami zdrowia i urody oraz gabinetami kosmetycznymi. Powstała w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenia hurtowni kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej Neo-Estetic. Realizowanymi od początku i z sukcesem rozwijanymi założeniami działalności SkinMed.pl jest budowanie partnerskich relacji poprzez wsparcie lekarzy i kosmetyczek zarówno w zakresie zaopatrzenia, jak i profesjonalnego szkolenia oraz doradztwa.

Oferta SkinMed.pl obejmuje dystrybucję renomowanych, medycznych produktów zabiegowych, urządzeń do profesjonalnego użytku w gabinecie oraz kosmeceutyków do odsprzedaży detalicznej. Specjaliści znajdą tutaj m.in. kompletne zabiegi peelingów chemicznych, ampułki do mezoterapii, usieciowany kwas hialuronowy do wypełnień, kuracje depigmentujące oraz anti – aging.  Rekomendowane Klientom preparaty są starannie dobierane – muszą one być najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie, bezpieczne i skuteczne w stosowaniu. SkinMed.pl współpracuje tylko z innowacyjnymi laboratoriami, jak Natinuel, Filorga, RetixC, Mesoestetic, NeoStrata, PCA Skin, Dottore, i wiele innych.

Dopełnieniem kompleksowej oferty i wsparcia udzielanego Klientom są profesjonalne szkolenia warsztatowe z zagadnień nowoczesnej kosmetyki, najciekawszych preparatów dostępnych na rynku czy procedur zabiegowych.

SkinMed.pl to:

  • Produkty zabiegowe dla lekarzy i kosmetologów
  • Wygodne zakupy online
  • Hurtowe ceny i atrakcyjne promocje
  • Wsparcie w doborze terapii profesjonalnych
  • Specjalistyczne szkolenia

www.skinmed.pl

adres e-mail: biuro@skinmed.pl

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij