Pigmentacja naprawcza

Redakcja 1 maja 2017 0
Pigmentacja naprawcza

Osób zainteresowanych wykonaniem usługi makijażu wciąż przybywa, ale wraz z nimi rośnie liczba osób, które mają nieudany makijaż permanentny, co niestety bardzo niekorzystnie wpływa na decyzję, czy poddawać się zabiegom. Wiedza na temat skutecznych technik usuwania makijażu to wiedza, którą powinien mieć każdy, kto wprowadza ofertę makijażu do swojego gabinetu. Często okazuje się, że „modna” aktualnie technika pigmentacji nie spełnia życzenia klientki na przykład ze względu na jej zbyt tłustą cerę lub nawet nieodpowiednie przeszkolenie linergisty w zakresie wyeliminowania przeciwwskazań do zabiegu. Ważne, by linergista poinformował klientkę o zasadach pielęgnacji, ale również o efekcie ostatecznym zabiegu po wygojeniu. Jednak coraz częściej na moich szkoleniach spotykam się z nieudaną pigmentacją, podwójnymi brwiami, rozlanym pigmentem wokół powiek czy sinymi ustami. Co poradzić klientkom w tak ciężkich przypadkach?

 

Żaneta Stanisławska

właściciel ogólnopolskiej sieci Szkół Broadway Beauty International Group, trener z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowca akademicki, organizator i juror Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelny i twórca magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej FOREVER. Właściciel marki kosmetyków profesjonalnych Nano Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych”, oferując konsultacje biznesowo-marketingowe

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 2, 2017, 185

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij