Mikropigmentacja medyczna piersi. Cz. II Rekonstrukcja otoczki brodawki sutkowej po mastektomii

Redakcja 30 października 2017 0
Mikropigmentacja medyczna piersi. Cz. II Rekonstrukcja otoczki brodawki sutkowej po mastektomii

Utrata piersi to dla większości kobiet duża strata nie tylko natury fizycznej, ale i emocjonalnej. Leczenie nowotworu osłabia nie tylko organizm, ale i psychikę kobiety. Brak piersi powoduje dramatyczne przeżycia, zmienia wygląd, postrzeganie własnej kobiecości i wartości. Dlatego niezmiernie ważna jest dla kobiety skuteczna terapia, na którą składa się wiele czynników. Rekonstrukcja piersi i brodawki jest niezwykle istotna w powrocie do zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Pozwala ona przywrócić estetyczny wygląd i zapomnieć o przebytej chorobie.

 

Magdalena Bogulak

elite linergist, medical linergist, licencjonowany trener Long-Time-Liner, twórczyni Centrum Makijażu Permanentnego w Polsce
W: sharley.pl
W: permanentnywarszawa.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 5, 2017, 489

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij