Mikropigmentacja BRWI – ODBUDOWA WŁOSKÓW PO CHEMIOTERAPII

Redakcja 30 października 2017 0
Mikropigmentacja BRWI – ODBUDOWA WŁOSKÓW PO CHEMIOTERAPII

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Mogłoby sie wydawać, że każdy chory lub po przebytej chorobie jest gotowy poddać się zabiegom kamuflującym chorobę, by nie dostrzegli jej inni. Jednak nie zawsze tak jest. Zmagania z chorobą nowotworową są okresem bardzo trudnym, wymagającym taktu i cierpliwości. Jednym z najczęstszych zewnętrznych efektów terapii jest utrata włosów. Dzięki zabiegom z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji możemy poprawić samopoczucie osoby chorej lub po przebytej chorobie, wpływając na jej wygląd poprzez rekonstrukcję brwi.

 

Aleksandra Wąsik

główny szkoleniowiec oraz właścicielka marki Fashion Brows, wicemistrzyni International Championship 2015, jurorka mistrzostw Polski
W: fashionbrows.eu

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 5, 2017, 493

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij