LIDER BIZNESU BEAUTY

Redakcja 21 kwietnia 2017 0
LIDER BIZNESU BEAUTY

5 edycja konferencji
BEAUTY INSPIRATION

W dniach 29-30 maja br. odbędzie się największa biznesowa konferencja dla managerów obiektów beauty, spa i medycyny estetycznej. Po raz piąty organizowana jest przez wydawnictwo Beauty Inspiration.

Tym razem konferencja odbędzie się w nowej, szkoleniowej formule! Prelegenci poprowadzą wykłady w formie warsztatów tak, aby przekazać jak najwięcej praktycznych rozwiązań do zastosowania w rozwoju biznesu beauty.

Podczas pierwszego dnia konferencji organizator zaplanował warsztaty biznesowe ujęte w bloki tematyczne pt.: JAK POZYSKAĆ KLIENTA, ZARZĄDZANIE I RENTOWNOŚĆ, MANAGER NA 100% oraz TRENDY BIZNESU BEAUTY. W gronie prelegentów między innymi takie uznane autorytety jak:

Dr Krzysztof Gojdź, Holistic Clinic –  „Jak zbudowałem najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Polsce”,

Kalina Ben-Sira, prezes sieci Klinik La Perla – „Funkcjonowanie biznesu beauty od kuchni, czyli strategiczne aspekty pracy managera”

Agata Wendzonka, właścicielka sieci salonów Kandra – „Najskuteczniejsze akcje promocyjne i reklamowe, które pozyskują klienta”,

Marta Fiłoń, trener biznesu spa & beaty – „Co robić, aby klient Cię nie porzucił?

– Daniel Bossy, specjalista w zakresie kampanii reklamowych oraz kreowania skutecznych kampanii sprzedażowych: Jak pozyskać klienta przez Facebooka?

 

Cześć praktyczną zakończy wieczorna gala rozdania nagród w konkursie INSPIRACJE ROKU.

– Rynek stawia managerom beauty coraz większe wyzwania i powoduje, że muszą oni sprostać wielu nowym zadaniom. Podczas tegorocznej konferencji chcemy być im jeszcze bardziej pomocni i dlatego przygotowaliśmy ją w formie szkoleniowej. Skupimy się na rozwiązaniach, dzięki którym manager może stać się liderem nie tylko dla Twojego zespołu, ale także  LIDEREM BIZNESU BEAUTY! – podkreśla Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration, organizator konferencji.

Drugi dzień konferencji to zamknięte spotkanie dyskusyjne dla właścicieli i managerów beauty, służące wymianie doświadczeń w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klienta, nowej roli managera, trendów beauty, polecanych rozwiązaniach i dostawcach sprzętu.

 

Dołącz do liderów biznesu beauty!

Szczegółowy program www.konferencja.beautyinspiration.pl

Aby być na bieżąco z informacjami o konferencji dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Link

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij