Facefitness. Twoja twarz w twoich rękach

Redakcja 28 grudnia 2017 0
Facefitness. Twoja twarz w twoich rękach

Wyraźnie widoczna bruzda na czole między brwiami, zwana „lwią zmarszczką”, drugi podbródek, a do tego kurze łapki i sińce pod oczami… – na żadnej części ciała nie widać wieku tak, jak na twarzy i szyi. Gimnastyka mięśni twarzy, tzw. facefitness, to naturalny, bezinwazyjny sposób na zahamowanie zmarszczek. Dzięki łatwym ćwiczeniom mięśnie twarzy zostają wzmocnione, przez co skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta. Ćwiczenia modelują również owal i wspomagają działanie kremów. Gimnastykowanie twarzy już od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych i Azji.

 

Patrycja Kondracka

doktorantka na Wydziale Fizjoterapii wrocławskiej AWF, autorka książki „Sekret młodości – Facefitness”, akredytowany ICF coach. Gościła w TVP i TVN, autorka licznych artykułów. Jej misją jest upowszechnianie ekologicznego stylu życia i promowanie naturalnej metody redukowania zmarszczek facefitness. Prowadzi szkolenia z ekologicznego stylu życia, od kilkunastu lat praktykuje gimnastykę twarzy, potwierdzając skuteczność tej metody. Prowadzi zajęcia facefitnessu oraz szkolenia i kursy dla przyszłych trenerów facefitnessu.
E: facefitness@ekomentor.pl

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 6, 2017, 588

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij