Dr.Belter

Redakcja 16 stycznia 2017 0
Dr.Belter

DR.BELTER COSMETIC ekspert w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji skóry– od ponad 35 lat oferuje gabinetom kosmetycznym i ośrodkom SPA na całym świecie najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki pasji dr. Clemensa Beltera, biochemika z Braunsweigu, w laboratoriach firmy DR.BELTER specjaliści tworzą kosmetyki o innowacyjnym składzie, oparte na naturalnych aktywnych składnikach, o wysokiej efektywności, skuteczne i bezpieczne, zapewniające wyjątkowy komfort stosowania, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. W Polsce jesteśmy od początku lat 90. Swoje sukcesy zawdzięczamy wieloletnim doświadczeniom laboratoryjnym i wnikliwym badaniom nad problemami pielęgnacji każdej, nawet najbardziej wymagającej skóry.

Ponad 150 produktów w liniach profesjonalnych i do pielęgnacji domowej oraz wiele zabiegów firmowych jest gwarancją sukcesu gabinetów kosmetycznych i ośrodków SPA. Wszystkie kosmetyki są produkowane, napełniane, pakowane i bezpośrednio wysyłane z głównej siedziby w Saksonii. Dla profesjonalistów stosujących nasze produkty organizujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje. Dostarczamy najwyższej jakości materiały informacyjne i reklamowe. Dzięki jakości naszych produktów pozyskasz klientów na długie lata. Nasza oferta kosmetyków i zabiegów jest stale poszerzana o nowe produkty, powstające na podstawie zdobywanej wiedzy z zakresu fizjologii skóry oraz najnowszych badań naukowych. Źródłem Waszego i naszego sukcesu jest globalne działanie: diagnoza potrzeb klienta – profesjonalna porada – zabieg w gabinecie – pielęgnacja domowa. Opracowane przez Laboratorium DR.BELTER kosmetyki są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania współczesnych kobiet i mężczyzn. DR.BELTER dziękuje za zaufanie i daje w zamian całą swoją wiedzę i umiejętności, by to zaufanie codziennie umacniać.

 

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij