Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała

Redakcja 5 lipca 2017 0
Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała

Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała to trzy marki: Naturalny Permanentny, Mikro Hair i Motyle Świadomości. Specjalizujemy się w mikropigmentacji estetycznej, skóry głowy i medycznej. Misją naszej firmy jest propagowanie subtelnego makijażu w celu wydobycia naturalnego piękna oraz pomoc osobom borykającym się z niedoskonałościami natury.

Realizując naszą misję i pasję do mikropigmentacji, od ponad 10 lat prowadzimy działalność szkoleniową koncentrując się na dostarczaniu naszym kursantom najwyższej na rynku wiedzy i umiejętności. Stworzyliśmy linię pigmentów, dzięki którym praca jest szybka, czysta, a jej efekty urzekają. Dysponujemy urządzeniami, które należą do najbardziej zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych w użytkowaniu.

Naszym największym sukcesem są nasi Kursanci, którzy wspierają nas w propagowaniu pięknego makijażu. Dzięki naszym Kursantom zbieramy owoce ciężkiej pracy w postaci pięknych makijaży i radości, którą współdzielimy za każdym razem z tymi, których mamy przyjemność gościć. Praca z ludźmi, którzy nas odwiedzają i relacje, które z nimi nawiązujemy to istota naszej działalności.

Oprócz działalności szkoleniowej zajmujemy się wykonywaniem zabiegów z zakresu mikropigmentacji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dwoma autorskimi projektami : Roczną Szkołą dla Trenerów oraz Roczną Szkołą Makijażu Permanentnego.

www.centrummike.pl

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij