Broadway Beauty

Redakcja 31 maja 2017 0
Broadway Beauty

Europejska Szkoła Kosmetyczna Broadway Beauty to sieć placówek szkoleniowo-usługowych działających w branży Beauty. Obecnie w największych miastach Polski: Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków Gdańsk oraz Łódź. Firmę wyróżnia kompleksowość świadczonych usług, w tym szeroki zakres szkoleń z uwzględnieniem najnowszych trendów z zakresu branży beauty- kosmetyki, kosmetologii, medycyny i kosmetologii estetycznej, wizażu i makijażu permanentnego.

Broadway Beauty jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, gdzie każda osoba, która ukończy szkolenie otrzymuje zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikaty w języku polskim i angielskim. Szkolenia w Broadway Beauty to przede wszystkim zajęcia praktyczne, zapewniona jest duża ilość modelek do ćwiczeń.

Oferuje ponadto fachowe doradztwo. Broadway Beauty to także hurtownia kosmetyków profesjonalnych oraz wyposażenia salonów kosmetycznych.

Celem firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Firma oferuje zakupy oraz szkolenia w systemie ratalnym i zapewnia interesujący program lojalnościowy.

broadwaybeauty.pl

 

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij