Biotek

Redakcja 5 stycznia 2017 0
Biotek

Firma Biotek dostarcza użytkownikom z całego świata najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt, do MAKIJAŻU PERMANENTNEGO, dostępny na rynku.

Bezpieczny, niezawodny, certyfikowany Biotek od ponad 30 lat jest synonimem jakości na całym świecie! Metoda Biotek stosowana jest praktycznie w każdym zakątku świata!

Firma Biotek wykorzystuje własne protokoły i procedury, które stanowią gwarancję jakości dla klientów. Marka Biotek stał się punktem odniesienia dla urzędów i instytucji certyfikujących i nieprzerwanie ma decydujący głos podczas podejmowania decyzji odnośnie standardów produkcji barwników i bezpieczeństwa sprzętu dla europejskich firm produkcyjnych. Wszystkie produkty Biotek noszą oznaczenie CE. Wyprodukowane we Włoszech i objęte gwarancją producenta zgodnie z obowiązującym prawem. Objęte programem wsparcia certyfikacji CE przez BIOTEK srl – Włochy. Części zamienne są gwarantowane przez 10 LAT!

Akademie Szkoleniowa Biotek oferują jedyną metodę szkolenia na świecie, która uzyskała certyfikat jakości zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wskazówkom najlepszych specjalistów makijażu permanentnego, każda wyszkolona linergistka Biotek oferuje wyjątkowe zabiegi pigmentacji oraz potrafi sprostać wszystkim oczekiwaniom swoich klientek.

Makijaż permanentny stanowi bardzo ważną gałąź działalności firmy Supernova. 23 lata temu wprowadziliśmy go na polski rynek i od tego czasu nieustannie rozwijamy swoją wiedzę i kompetencje w tym zakresie. Pozwoliło nam to zaistnieć i utrzymać się w czołówce dystrybutorów makijażu permanentnego na rynku polskim. Gwarantując najwyższą jakość produktów i usług zdobyliśmy zaufanie ponad 300 Klientów. Naszą pozycję w tej dziedzinie wzmacniamy dzięki nowoczesnym metodom szkoleniowym oraz stałemu monitorowaniu rynku.

 

Dlaczego warto wybrać markę BIOTEK?

  • Produkty są BIOKOMPATYBILNE
  • Barwniki wysokiej jakości, HIPOALERGICZNE
  • POZBAWIONE TOKSYN oraz aminów
  • Akcesoria JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, HIGIENICZNE
  • Wyjątkowa sterylność zarówno igieł jak i barwników
  • Jakość Biotek potwierdzona LICZNYMI CERTYFIKATAMI
  • Gwarancja 100% MADE IN ITALY

 

Oficjalny Dystrybutor Biotek w Polsce:

SUPERNOVA Sławomir Nowak
Kurpińskiego 9   |   Komorów 05-806
662-013-014   |   info@supernova.com.pl

www.supernova.com.pl
www.facebook.com/SupernovaSpaWellness

 

Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego

Biały Kamień 5B   |   Warszawa 02-593
662-013-014   |   info@biotekpolska.pl

www.biotekpolska.pl
www.facebook.com/Biotek.Polska

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij