Apis

Redakcja 9 stycznia 2017 0
Apis

APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma, która od 29 lat produkuje wielofunkcyjnie działające kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

Założycielem firmy jest biotechnolog Krystyna Arcabowicz, której pasją jest kosmetologia, a celem nadrzędnym najwyższa jakość i dążenie do doskonałości. Technologie w APIS NATURAL COSMETICS opracowywane są od podstaw i stanowią połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii.

Jesteśmy pierwszą polską firmą, która wyprodukowała i wprowadziła na rynek kosmetyki z minerałami z Morza Martwego. Posiadamy własne laboratoria mikrobiologiczne, technologiczne i fizyko-chemiczne.
Pracujemy zgodnie z wymogami normy ISO 22716 GMP (Dobre Praktyki Produkcyjne). Chcąc potwierdzić najwyższą jakość naszych produktów, uzyskaliśmy w roku 2016 znak TÜV Rheinland GMP ISO 22716.

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z instytutami naukowo- bada­wczymi. Ciągle poszerzając zakres badań prowadzonych przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów potwierdzających wysoką skuteczność działania kosmetyków. Systematycznie prowadzone testy kosmetyków pozwalają utrzymywać ich jakość na najwyższym poziomie.
Spełniając oczekiwania klientów prowadzimy szkolenia, których atutem jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej przez naszych kosmetologów.  Uczestnicy po zakończeniu szkolenia są przygotowani do wykonywania zabiegów opartych na naszych preparatach w sposób profesjonalny, otrzymu­jąc certyfikat  potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji.

Dążąc do perfekcji w sferze urody i pielęgnacji nieustannie poszukujemy nowych osiągnięć biotechnologii. Efektem jest wprowadzanie nowych linii kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych do gabinetów SPA, szkół i hurtowni kosmetycznych. Są to między innymi preparaty do demakijażu, eksfoliacji, peelingi, maski algowe, kremowe, koncentraty, kremy, balsamy oraz akcesoria kosmetyczne.
Szacunek do natury, najnowsze osiągnięcia nauki i pasja są podstawa naszego działania. Największą przyjemnością jest dla nas uznanie klientów, którzy od wielu lat są z nami i stosują nasze produkty doceniając ich znaczenie dla urody.

www.apiscosmetics.pl
biuro@apiscosmetics.pl

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij