Abacosun

Redakcja 5 października 2017 0
Abacosun

Abacosun od 1995 roku specjalizuje się w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych oraz propagowaniu metod odmładzania i wyszczuplania z zastosowaniem zaawansowanych urządzeń i technologii. Firma na bieżąco monitoruje światowe trendy uzupełniając je o autorskie propozycje zapewniając partnerom biznesowym szybki zwrot inwestycji. Abacosun jest generalnym dystrybutorem oraz twórcą i współtwórcą wielu produktów  oraz zabiegów, z czego część jest opatentowanych. Abacosun dysponuje nowoczesnym zapleczem serwisowym  oraz zapewnia szkolenia.

Niezmiennym priorytetem firmy jest satysfakcja Klientów oraz innowacyjność, dzięki czemu  jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek branżowych w  Polsce.

 

WWW.abacosun.pl

Tel: 58 664 64 51

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij