6 typowych błędów początkujących przedsiębiorców

Redakcja 30 października 2017 0
6 typowych błędów początkujących przedsiębiorców

Własna firma to marzenie wielu osób. Większość z nich wie, że pierwsze lata funkcjonowania przedsiębiorstwa to praca po kilkanaście godzin na dobę (również w weekendy), wyrzeczenia i ciągłe analizowanie sytuacji na rynku. Położenie początkujących przedsiębiorców jest trudne, mimo to wielu z nich nie korzysta z ogólnodostępnej, wypracowanej przez innych metodą prób i błędów wiedzy. Jak uniknąć typowych błędów już na starcie Twojego biznesu? Poznaj 6 porad!

 

Żaneta Stanisławska

właścicielka ogólnopolskiej sieci Szkół Broadway Beauty International Group, trenerka z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowczyni akademicka, organizatorka i jurorka Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelna i twórczyni magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej FOREVER. Właścicielka marki kosmetyków profesjonalnych Nano Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych”, oferując konsultacje biznesowo-marketingowe

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 5, 2017, 506

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij