TOP lista zabiegów na jesień

Redakcja 4 września 2016 0
TOP lista zabiegów na jesień

Laseroterapia stała się standardem w leczeniu wielu zmian chorobowych. Zabiegi z użyciem lasera są najczęściej stosowane w celu usuwania zmian naczyniowych: naczyniaków krwionośnych, płaskich i teleangiektazji (70% wskazań), wirusowych (z grupy brodawek), ale także owłosienia czy zabiegów anti-aging. Możliwości zastosowania laseroterapii w odmładzaniu skóry są nieograniczone i zależą od rodzaju systemu laserowego oraz procedur dodatkowych w terapiach skojarzonych, zwłaszcza z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP (Platelet Rich Plasma). Jesień to czas, w którym skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Regeneracji, odbudowy, przebudowy, rekonstrukcji po dniach obfitujących w kąpiele słoneczne.

 

dr Marta Tazbir
absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Od 2006 r. czynnie zajmuje się medycyną estetyczną, szkoleniowiec z pasją, specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, hydroksyapatytu wapnia oraz w laseroterapii, z pasji do swojej pracy stworzyła i opracowała autorskie programy zaawansowanych terapii anti-aging
M: +48 506 170 629
W: anvita.com.pl
W: laseroterapia.biz

 

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 4, 2016, 414

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij