Mikropigmentacja ust

Redakcja 5 stycznia 2016 0
Mikropigmentacja ust

Usta to niewątpliwie jeden z największych kobiecych atrybutów. Podobnie jak oczy, przyciągają uwagę rozmówcy. Była ikona amerykańskiego kina – Marilyn Monroe, świadoma roli, jaką odgrywają usta, opanowała do perfekcji ich makijaż. Potrafiła używać nawet 10 odcieni pomadek [J.C. Oates, Blondynka, Poznań 2011]. Dziś trudno nam to sobie wyobrazić. Nawet największe gwiazdy, modelki, celebrytki nie mają czasu na długotrwałe zabiegi i korzystają z dostępnych na rynku metod, które pozwalają im na bycie piękną niemal 24 h na dobę. Alternatywą do codziennego, pracochłonnego makijażu jest makijaż permanentny.

Marta Pawlik
właścicielka Shee Studio Makijażu Permanentnego, wykładowca Europejskiej Szkoły Mikropigmentacji Broadway Beauty, mistrzyni Polski 2013 makijażu permanentnego, wicemistrzyni 2014 makijażu permanentnego
E: info@shee.pl
M: +48 506 389 548

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 6, 2015, 555

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij