EDUKACYJNY KONGRES PODOLOGICZNY – 26 MARCA 2017r. – WARSZAWA

Redakcja 30 grudnia 2016 0
EDUKACYJNY KONGRES PODOLOGICZNY – 26 MARCA 2017r. – WARSZAWA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Edukacyjnym Kongresie Podologicznym, który odbędzie się 26 marca 2017 r. w Warszawie w  Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR TOWER, ul. Chłodna 51.

Celem kongresu jest omówienie szeroko rozumianych zagadnień z zakresu podologii, prawidłowego wykonania wybranych zabiegów podologicznych, umiejętności dopasowania odpowiednich narzędzi i podoceutyków.

Edukacyjny Kongres Podologiczny skierowany jest do właścicieli gabinetów podologicznych i kosmetycznych, podologów i kosmetologów oraz do osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu podologii.

Edukacyjny Kongres Podologiczny obejmuje:

  • wykłady i pokazy
  • prezentacje ofert firm podologicznych
  • wystawę połączoną ze sprzedażą produktów podologicznych oraz specjalnymi rabatami dla uczestników kongresu

Edukacyjny Kongres Podologiczny to doskonałe miejsce do pogłębienia wiedzy teoretycznej, zdobycia umiejętności praktycznych z zakresu podologii, nawiązania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, konsultacji z ekspertami.

Kongres zakończy się loterią wizytówkową z nagrodami ufundowanymi przez Fundatorów Nagród, Partnerów, Wystawców.

 

Więcej informacji o kongresie oraz zgłoszenia na stronie: www.kongrespodologia.pl oraz pod numerem telefonu: 508 635 474

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij