Boginie Piękna – sięgając po sukces w branży beauty

Redakcja 5 stycznia 2016 0
Boginie Piękna – sięgając po sukces w branży beauty

z Żanetą Stanisławską rozmawia Katarzyna Wilczyńska

|| KW: Mija rok od naszej ostatniej rozmowy na łamach „Kosmetologii Estetycznej” o makijażu permanentnym. Dużo się zmieniło od tamtej pory?
|| ŻS: Tak. Branża beauty rozkwita. Szczególnie w Polsce, ale i na świecie na popularności zyskał zabieg makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej. Dotychczas kojarzony z czymś przerysowanym i nienaturalnym, dziś ceniony jako jedyny nieinwazyjny, trwały zabieg, poprawiający nie tylko urodę, ale kamuflujący mankamenty, m.in. łysienie, brak włosów, brwi, rekonstrukcja brodawki sutkowej. Dużą rolę w popularyzacji makijażu permanentnego odegrały media społecznościowe, jak Facebook czy Instagram.

Żaneta Stanisławska
Właściciel i Dyrektor Zarządzajacy siecią placówek Broadway Beauty Internationl Beauty Group, trener z zakresu microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowca akademicki, organizator i juror Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelna magazynu „Forever Permanent MakeUp & Medical Micropigmentation”

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna, 6, 2015, 552

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij