Nici polidioksanowe w roli głównej

Redakcja 27 lutego 2014 0
Nici polidioksanowe w roli głównej

Nowy zabieg medycyny estetycznej Holistic Lift by dr Kepa

Medycyna estetyczna to jedna z prężniej rozwijających się dziedzin medycyny. Każdy rok przynosi nowości, powstają nowe preparaty, maszyny, które w coraz doskonalszy sposób mają dbać o naszą urodę i powstrzymać proces starzenia. Ten pęd ku nowościom czasami bywa złudny, ponieważ część preparatów czy procedur wykazuje swoje działania niepożądane dopiero po pewnym czasie. Dlatego bezpieczeństwo i brak powikłań powinny być
kluczowym elementem, cechującym wszystkie nowości w tej dziedzinie.

Ewolucja zabiegów w zakresie medycyny estetycznej zmierza w kierunku procedur, które swoim działaniem będą pobudzać naturalne mechanizmy obronne i regeneracyjne skóry i w ten sposób powstrzymywać procesy starzenia. Zamiast upiększać i maskować defekty estetyczne, zaczęto pobudzać i wzmacniać naturalne mechanizmy regeneracyjne zachodzące w organizmie pod wpływem różnych czynników egzo- lub endogennych.

Andrzej Kępa
Aesthetic Clinic Kepa
Brigantinvägen 24
296 37 Åhus, Sweden
tel. +48 602 457 666
e-mail: akepa@medbeauty.org

Czytaj więcej …

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij