Pkik

Redakcja 28 czerwca 2012 0
Pkik

Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka jest prężnie rozwijającą się platformą internetową dla branży  kosmetycznej. W krótkim okresie działalności zyskaliśmy sobie wielu poważnych partnerów w branży.

Naszym podstawowym celem, jest dążność do osiągnięcia statusu eksperta w dziedzinie kosmetologii i kosmetyki, jak również promocja i reklama podmiotów związanych z kosmetologią, kosmetyką oraz ich pokrewnymi działami. Nasza polityka konsekwentnie zmierza do uzyskania miana największego portalu informacyjno – promocyjnego. Cel ten realizujemy poprzez czynne uczestnictwo we wszystkich znaczących wydarzeniach w branży takich jak: targi, kongresy, szkolenia. Zespół naszego Portalu dba o to aby wyszukiwane oraz publikowane informacje i artykuły, były zawsze rzetelne, aktualne i profesjonalne. Zespół redagujący Portal wspierają fachowcy z zakresu: medycyny estetycznej, kosmetologii, wellness & spa, stylizacji fryzur. Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności związanej z branżą kosmetyczną. Prowadzimy badania sondażowe rynku, które będziemy publikować w specjalnych zakładkach naszego Portalu, a które odnosić się będą do oceny: targów, kongresów, szkoleń jak również pracy gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów gospodarczych i instytucji edukacyjnych działających w branży kosmetycznej.

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij