Menopauza.pl

Redakcja 25 czerwca 2012 0
Menopauza.pl

Portal Menopauza.pl ma na celu nie tylko przełamywać społeczne tabu, lecz również informować, doradzać, bawić, przy okazji rozwijając tematy, które interesują nas – kobiety dojrzałe. Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie, że menopauza to nie jednostka chorobowa, lecz kolejny, normalny etap życia, którego wciąż mamy przed sobą tak wiele! Jeśli pominąć kwestię hormonalnego zamieszania w organizmie, to otwiera się przed nami naprawdę piękny czas. Wreszcie możemy zwolnić bieg za karierą, wreszcie, kiedy nasze dzieci są już samodzielne, możemy spojrzeć na siebie. Nareszcie mamy możliwość spróbować rzeczy, o których zawsze marzyłyśmy, które nas interesowały, lecz zwykle brakowało na nie czasu.

Redakcja portalu Menopauza.pl – jest grupą zapalonych optymistek, a ostatnio również optymistów, którzy postawili sobie za cel stworzenie w Internecie miejsca przyjaznego kobietom dojrzałym. Gdzie każda z nas może znaleźć coś dla siebie, każda z nas może przysłużyć się do tego, w jaki sposób rozwija się portal.

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij